איך מאבטחים נכון את מחשבי העסק?

עסק שלא מאבטח כהלכה את המחשבים שלו, את הידע הארגוני, את הרשת, את כל החומרים, כל את כל המסמכים, את כל המיילים, את כל התוכנות – זה רק עניין של זמן עד שהוא יחטוף אותה בענק. אילו שירותי מחשוב לעסקים כדאי לכם לקחת שיאבטחו כהלכה את העסק? כל התשובות במאמר הבא.

אנחנו חיים בתקופה שבה מידע ארגוני תלוי באופן משמעותי באופן שבו הוא מנהול. ניהול לקוי של המידע או מערכת שאינה מתפקדת כהלכה עלולים לגרום להשלכות מרחיקות לכת עבור בית העסק. קריסה של מערכות, עיכובים בתפקוד המערכות, אחסון מידע באופן לא יעיל ולא מאובטח – אלו דברים שקורים כל יום עסקים. חברת שירותי מחשוב לעסקים תביא לכם את הישועה מהרבה בחינות: מערכת סגורה ומאובטחת, הקפדה משמעותית על הצפנה ברמות הכי גבוהות, בקרה על הכניסה למערכות, שימוש אך ורק בציוד המתקדם ביותר.

בואו נדבר על אבטחת תשתיות פיזיות

אפילו המערכות הכי משוכללות שיש צריכות תשתית פיזית מקצועית כדי ליצור בסיס מהימן לזרימת מידע ולשם עבודה שמתנהלת באופן שוטף ללא כל הפרעות ותקלות. על התשתיות הפיזיות הללו יש להגן באמצעות נהלי אבטחה בסטנדרט הגבוה והמחמיר ביותר. יש חברות המספקות פתרונות מחשוב לעסקים שממש מרכזות את רכיבי החומרה שלכם בבניין מבוטח 24/7 כאשר יש תצפית השומרת על מרביתו של הציוד שלכם. רכיבי התוכנה נשמרים בחדרים נעולים והגישה אליהם ניתנת רק לגורמים מוסמכים בעסק.

בואו נדבר על אבטחת שרתים

על מנת להבטיח כי השרתים שלכם יתפקדו באופן המיטבי ביותר, במיוחד בעתות של עומס מטורף, חשוב שיישמרו בסטנדרט הכי גבוה של ניהול סיסמאות. כמו כן, צריכה להתבצע בדיקת וירוסים בתדירות גבוהה, יומיומית ואפילו גם יותר מיומיומית בחלק מן המקרים. גם פעולות טכנולוגיות נוספות מבטיחות את התקינות של השרתים כולל עדכונים של מערכות ההפעלה באופן תדיר ומתן הרשאות מוגבלות ביותר לגישה מרחוק. חשוב שתפעל גם מערכת לניטור מקצועי 24/7 כדי שאתם תהיו רגועים ותוכלו לישון בשקט בלילה.

בואו נדבר על הגנה מפני וירוסים למיניהם

שמעתם בטח על סוסים טרויאניים, רוגלות או סתם וירוסים, שהיום כל החברות צריכות להתמגן מפניהם באופן הכי הגנתי שיש. כדי שזה לא יקרה לכם ויביא להפסדים כלכליים כבדים חשוב שהארגון ישמור על עצמו באמצעות תוכנות ייעודיות שסורקות ומנטרות וירוסים. זאת לצד גיבוי כל המידע באופן יומיומי וכן עבודה עם עותקים מקוריים בלבד.

בואו נדבר על עוד דרכים להגנה

חוץ ממה שעושה חברת שירותי מחשוב לעסקים, יש דברים שגם אתם בארגון צריכים להקפיד עליהם, ביחד עם החברה שעמה אתם עובדים:

  • להחליף סיסמאות לכל דבר באופן קבוע לפחות פעם בחודשיים
  • לבחור סיסמאות ממש מורכבות ולא תאריך לידה וכדומה
  • לחסום גישה לחשבון לאחר מספר ניסיונות שנכשלו
  • לדאוג לחיבור מאובטח לאפליקציות SSL
  • לדאוג לחיבור מבוטח מסוג SSL לדף הכניסה למערכת
  • לנטר את המערכת וכל פעילות שמתקיימת בתוכה עם על ידי תוכנות מיוחדות המיועדות לכך
  • ליצור סיסמאות מערכת מקודדות באמצעות one way encryption
  • להגן על העסק נגד תקיפות "הזרקת SQL"
  • לבצע מעקב משמעותי אחר סגר פעולות האירועים הממוחשבים

המאמר נכתב ע"י מומחי שירותי המחשוב של חברת IT-START. הקליקו ליצירת קשר. או שלחו מייל ל- support@start-now.co.il

חזרה אל דף הבית קידום אתרים בגוגל.

שיחת ייעוץ חינם?
Call Now Button